وب تخصصی فوتسال بانوان ایران
نقد و تحلیل فوتسال بانوان 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

جنوب شرق كه ميزبان اين بازي بود قصد نداشت اجازه دهد حتي يك امتياز هم از دست برود براي همين هم از اول بازي نبض بازي را در دست گرفت و بعد از دو سه موقعيت خوب موفق شد گل اول بازي را به ثمر برساند.اين گل از روي نقطه پنالتي به دست آمد كه حاصل خطاي دروازه بان تيم اسلامشهر روي بازيكن جنوب شرق بود.بعد از اين گل كمي از آب و تاب بازي كم شد اما بازهم دو تيم موقعيتهايي داشتند كه گلي به ثمر نرسيد.پس از گذشت دقايقي طولاني از برتري جنوب شرق اين تيم اسلامشهر بود كه موفق شد با يك ضربه زيبا به گل برسد.پس از اين گل بازهم دو تيم براي زدن گل دوم تلاش ميكردند كه بازهم اين تيم جنوب شرق بود كه پيش افتاد اما در حالي كه چيزي به پايان نيمه اول نمانده بود گل تساوي را دريافت كرد.

نيمه دوم در حالي آغاز شد كه جنوب شرق در صدد كسب سه امتياز حملات پر دامنه اي را ترتيب ميداد و مزد حملات خود را با زدن دو گل زيبا دريافت كرد.تيم اسلامشهر كه چيزي براي از دست دادن نداشت با تمام قوا حمله كرد اما تنها موفق به جبران يكي از گلها شد و در حالي كه به علت اخراج يكي از بازيكنان خود سه نفره به بازي ادامه ميداد بازي را واگذار كرد.

نكته قابل توجه اين ديدار قضاوت عالي داوران خانمها محسني و بيگدلي بود كه به زيبا شدن بازي كمك فراواني كرد.از لحاظ فني نيز فقط ميتونم بگم بازي بسيار سنگين،پر افت و خيز و پر از نكات فني و در يك جمله يك بازي حرفه اي فوتسال بود.

"تشکر از خانم شومال برای به روز کردن سریع وب و تمام تماشاگرانی که تو این بازی ما رو تنها نگذاشتن"

[ جمعه بیست و پنجم شهریور ۱۳۹۰ ] [ 22:24 ] [ زهرا داور ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

به نام خدا
جمعی از مربیان و بازیکنان تیم های تهران درصدديم تا با ياري خداوند و همكاري مسؤلان دلسوز اين رشته ورزشي بتوانيم اطلاعات جامعي از فوتسال درخصوص مسائل فني،اخبار و اطلاعات،تغذيه،و...ارائه نماييم.
اميد است كه مسؤلان محترم،مربيان،سرپرستان وبازيكنان آگاه وپر تلاش ما را دراداره هر چه بهتر اين منبع اطلاع رساني ياري نمايند.

"من الله توفيق"

هرگونه استفاده از اخبار و منابع این وب با ذکر منبع بلامانع است،و در صورت عدم ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت

درصورتیکه برای وب اصلی فوتسال بانوان مشکلی پیش آمد،اخبار و اطلاعات را از طریق این آدرس پیگیری کنید.
footsalbanoo1.blogfa.com

امکانات وب
Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت